Projekt wnętrza mieszkania

Triangle Flat to nowo zrealizowany projekt na jednym z łódzkich blokowisk. Odważne wzory i kolorystyka wnętrza nawiązują do wyrazistych charakterów naszych inwestorów.

Niewielkie mieszkanie o powierzchni niespełna 40 m2 mieści jasny hol wejściowy z pojemną szafą oraz siedziskiem. Ze względu na małą powierzchnię oraz brak doświetlenia hol pomalowany jest na biało, a przestrzeni dodaje mu szerokie lustro naprzeciwko drzwi wejściowych. Kontrast pomieszczeniu nadaje ciemno grafitowy gres, który łączy się spójnie z łazienką.

Niewielka łazienka jest połączeniem ponadczasowej czerni i bieli. Płytki występują w postaci ciemnych gresów wychodzących z holu oraz śmiałych wzorzystych płytek ceramicznych w strefie prysznicowej. Dodatkowym przełamaniem intensywnych kontrastów jest żółta półka wnosząca odrobinę humoru.

Pokój dzienny to kolejne pomieszczenie, w którym pojawia się mocny akcent kolorystyczny w połączeniu z niepowtarzalnym wzorem. Czarny trójkąt na suficie nadaje charakteru pomieszczeniu, a w połączeniu ze ścianami w tym samym kolorze tworzy swoisty lejek podkreślający wejście do strefy dziennej. Chłodne barwy przełamuje ciepły kolor i faktura drewna występująca na podłodze i w elementach meblowych. Oświetlenie kierunkowe pozwala nam na stworzenie indywidualnego klimatu, jaki w danym momencie chcemy uzyskać.

Mała kuchnia mieści wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz pralkę w zabudowie. Niewielka przestrzeń została w pełni wykorzystana poprzez wysoką zabudowę meblową. Pionowo ułożona faktura drewna nadaje pomieszczeniu strzelistości, a lekkości wnętrzu nadaje blat kompaktowy, którego grubość wynosi 1 cm.

Sypialnia to miejsce relaksu i wyciszenia naszych Inwestorów dlatego pozbawiona jest mocnych kontrastów. Biel i ciepła szarość w połączeniu z drewnianą podłogą tworzą spokojną strefę nocną.

Zespół
Justyna Kolasa
Patryk Ławrynowicz

Lokalizacja
Łódź

Powierzchnia
45 m2

Status
Realizacja 2016r.

fot. Paweł Augustyniak

Podoba Ci się nasz projekt? Napisz do nas, zaprojektujemy Twoje mieszkanie.