Cześć, jesteśmy
3XEL ARCHITEKCI

Justyna Ławrynowicz
Patryk Ławrynowicz


O nas

Od 2015 roku prowadzimy biuro 3XEL Architekci. Głównym obszarem naszej działalności są projekty aranżacji wnętrz dla klientów prywatnych oraz biznesowych, a także indywidualne projekty architektoniczno-budowlane. Uważamy, że architektura powinna być szyta na miarę, powinna łączyć funkcjonalność z estetyką przy zachowaniu jak największej indywidualności.

Cechuje nas otwarte podejście do projektowania oraz nowych rozwiązań i technologi. Projektując, szczególną uwagę zwracamy na funkcję, formę oraz ich wzajemną relacje, starannie dobrane materiały i detale. Potwierdzeniem projektów są udane realizacje, to one stanowią naszą najlepszą wizytówkę.


Jesteśmy z Łodzi

Działamy na terenie całego kraju, głównie w Łodzi, Warszawie i okolicach. Mamy za sobą projekty i realizacje wykonane w największych miastach Polski takich jak: Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź i Warszawa Dojazd do klientów i spotkania na miejscu inwestycji bądź kontakt za pośrednictwem nowoczesnych form komunikacji internetowej jest dla na standardem. Zapraszamy również do naszego biura zlokalizowanego w Łodzi przy ul. 1-go Maja 41 na filiżankę kawy i niezobowiązujące spotkanie.


Krótka historia

Pomysł zespołu projektowego zrodził się w czasie studiów architektonicznych na Politechnice Łódzkiej. Chcąc rozwijać swoje zainteresowania i doświadczenie, w składzie (Justyna Kolasa, Patryk Ławrynowicz, Bogusław Sierzchała), braliśmy udział w konkursach architektonicznych, warsztatach oraz podróżach tematycznych. Osobno zdobywaliśmy doświadczenie w renomowanych pracowniach architektoniczny w Łodzi i okolicach. Wraz z coraz większym zaangażowaniem we wspólne projekty pojawiły się pierwsze nagrody, publikacje oraz zlecenia. Po ukończeniu studiów postanowiliśmy otworzyć własną pracownie.


Współpraca

Wykonujemy projekty wnętrz oraz projekty architektoniczno budowlane dla klientów prywatnych i komercyjnych. Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie. Zapytania prosimy kierować droga mailową kontakt@3xel.pl lub telefoniczną.

Współpracujemy z zespołem inżynierów poszczególnych branż co pozwala sprawnie przeprowadzać procesy projektowe do otrzymania pozwolenia na budowę. Polecamy sprawdzonych wykonawców, stolarzy, a także sklepy z wyposażeniem wnętrz oferujące wysoką jakość usług.